BigON benefity

Představujeme vám benefity BigON, které ulehčují a zpříjemňují výběr zboží a nákup. Nakupování profesionálně obnovené výpočetní techniky nebylo nikdy jednoduší.

 

2 roky záruka

Kdo vám dá v dnešní době záruku 24 měsíců na použité zboží? My ano. Při některých modelech je záruční doba až 36 měsíců. Máte tak jistotu, že cokoliv by se stalo, můžete zboží reklamovat a my vám poskytneme servis. Toto vám na bazarech nikdo nenabídne.

 
 
 

Na trhu již od roku 2006

Působíme na trhu už od roku 2006 a patříme mezi nejstarší prodejce obnovené techniky na Slovensku. Za ty roky jsme vyřídili desetitisíce objednávek a ušetřili jsme zákazníkům statisíce eur produkty se slevami až do 70%.

 
 
 
 

Garance 14 dní vrácení zboží

Nevyhovuje vám objednané zboží? U nás ho můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu. My vám vrátíme peníze zpátky nebo vám vybereme něco vhodnější. 

 
 
 
 

Stabilní podpora

Zkušení prodejci na prodejně a na chatu vám vždy poradí. Jejich zkušenosti a poznatky vám pomůžou při výběru toho nejlepšího počítače či notebooku. Máte vícero způsobů, jak si nechat poradit:

- návštěva kamenné prodejny je možná na ulici Horná 10 v Banské Bystrici

- chat v pravém dolním rohu, který je zapnutý i přes víkendy

- mailem nebo telefonicky na kontaktech uvedených tady

 

Nákup na splátky

Uvědomujeme si, že nákup počítače není levná záležitost, proto máte možnost si vzít tovar na splátky přes Quatro. Často bývají akce jako “Splátky bez navýšení, kde neproplatíte ani korunu navíc a zaplatíte jen cenu tovaru. O těchto novinkách informujeme naše zákazníky na našem Facebooku nebo v newsletteru, tak se klidně přidejte, aby vám nic podstatné neuniklo.

 
 
 

Doručení do 3 pracovních dnů

Pokud si tovar objednáte v pracovní den do 14:00, tak na třetí den Vám volá kurýr s vaším tovarem. Kurýrské služby zabezpečujeme ve spolupráci s UPS (platí jen pro objednávky zaplacené kartou nebo na dobírku).

 
 
 
 

Tovar na sklade

U nás sa vám nemôže stať, že objednáte tovar a napíšeme vám, že tovar musíme doniesť z druhého skladu alebo od dodávateľa. Aj z tohto dôvodu máme dobu doručenia takú krátku.

 
 
 
 

Kamenná prodejna

Rádi se na zboží před koupou podíváte, zeptáte se přímo na detail, nebo si ho odzkoušíte? Máme řešení i pro vás. Je to naše kamenná prodejna, kde vám poradí naši prodejci.

 
 
 
 

Slevy až 72%

Našli jsme způsob, jak dodávat profesionálně obnovenou výpočetní techniku za zlomek její původní ceny. Každý počítač, který se dostane do prodeje je 2x zkontrolovaný. Poprvé přímo u výrobce a  následně v našem servisním oddělení děláme opakované kontroly, abychom vám poskytli zboží špičkové kvality.